Yükleniyor

Aslanlar Bosch Kenan Evren Bulvarı’nda açıldı.

Koza Tv’de Duygu Zengin’in sunduğu “Duygu ile Hayata Dair” adlı programın sponsoru olan Aslanlar Bosch Kenan Evren Bulvarı’nda açıldı. Açılışı, CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Bosch Türkiye Satış Direktörü İhsan Kara, Bosch Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Uğur Eryılmaz yaptı.
2017-12-26 23:16:24

 

Açılışı, CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen,  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Bosch Türkiye Satış Direktörü İhsan Kara, Bosch Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Uğur Eryılmaz yaptı.

Turgut Özal Bulvarındaki Aslanlar  Bosch’un tanıtım kokteylinde ise Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Akdeniz Bölge Başkanı Rana Dal, Bosch Alan Yöneticisi Mustafa Soner Aslan, Çağatay Aravi, çok sayıda müteahhit ve mimarlar yer aldı.

Bosch Türkiye Satış Direktörü İhsan Kara, tanıtım kokteylinde şunları söyledi.“Türkiye’de beyaz eşya sektöründe yabancı sermaye olarak en büyük şirketiz. Koç Grubundan sonra Türkiye’de 2. en büyük pazar payına sahibiz. Türkiye’de yaklaşık bin mağazamız var. Dört bölgemizde 103 kişiyle bu bin mağaza hizmet üretmeye çalışıyoruz. Fabrikamızda üretilen ürünleri Türkiye’nin her tarafında tüketicilere ulaştırmaya çalışıyoruz. Markayı üretmek, iyi ürün üretmek iyi ama onları tüketiciye nasıl sunduğunuz en az onun kadar önemli. O nedenle çok büyük yatırımlar yapıyoruz. Tüketicinin  ürünleri satın alacağı yerde iyi atmosfer bulsun, rahat karar verebilsin, çeşitler arasında kendisine en uygununu seçmeye çalışsın diye  çok emek harcıyoruz.”

Haber: Özlem Pekduraner

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ADANA haberleri
Arşiv Arama
- -