Yükleniyor

“Gelin Birlikte Gülelim…”

Farklı iş kollarında çalışan bir grup gencin bir araya gelerek oluşturduğu “Sesli Gülenler” Doğaçlama Tiyatro Ekibi, 14 Mayıs Pazar günü saat 15.00’te Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde özel bir oyunla Adanalı tiyatro severlerle buluşacak.
2017-05-12 12:59:50

Adanalı genç tiyatrocular,  tiyatro severlerin unutamayacakları, eğlenceli bir oyunla Adanalıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Meslekleri tiyatroculuk olamayan ancak tiyatro sanatına heves eden farklı meslek gruplarında 10 gencin bir araya gelerek oluşturdukları “Sesli Gülenler” doğaçlama tiyatro topluluğu, doğaçlama oyunla Adanalıların karşısında olacak. Oyun 14 Mayıs Pazar günü saat 15.00’te Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Tiyatroda güncel ve Adana’ya özgü hallerin anlatıldığı diyaloglar sergileyecekler.

Ayrıca oyunda işitme engellilerde unutulmadı. Engelli vatandaşlar işaret dili yardımıyla gösteriyi izleyebilecek. “Sesli Gülenler” ekibi sözcüsü Mehmet Ali Özen, Bir ilke imza atacak olmanın heyecanını yaşadıklarını söylerken oyunun sunulacağı 14 Mayıs tarihinin aynı zamanda “Anneler Günü” olduğuna vurgu yaparak. Tüm annelerin günün kutladı.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ADANA haberleri
Arşiv Arama
- -