Yükleniyor

Umut Bekler: Psikolojik olarak iyi durumda gençler daha etkin kişilik kazanırlar.

Umut Bekler, psikolojik olarak iyi durumda gençler daha etkin kişilik kazanırlar. Kişisel gelişim uzmanı ve motivasyon koçu Umut Bekler, okullarda gençlere ışık olmaya devam ediyor. Kendini ifade edebilme,özgüven,hedef belirleme , terör,suçtan uzak durmak ve vatan ,bayrak sevgisi aşılıyor. Eğitimin önemine vurgu yapan Bekler, seminerlerini sadece Adana ile sınırlı tutmayıp, çevre illere de bu konuda hizmet veriyor.
2017-12-26 23:26:48

Umut Bekler: Psikolojik olarak iyi durumda gençler daha etkin kişilik kazanırlar. 

 

Kişisel gelişim uzmanı ve motivasyon koçu Umut Bekler, okullarda gençlere ışık olmaya devam ediyor. Kendini ifade edebilme,özgüven,hedef belirleme , terör,suçtan uzak durmak ve vatan ,bayrak sevgisi aşılıyor. Eğitimin önemine vurgu yapan Bekler, seminerlerini sadece Adana ile sınırlı tutmayıp, çevre illere de bu konuda hizmet veriyor. 

Bir çok okulda ve kamu kurumunda eğitimler veren Umut Bekler,  şunları söyledi. "Psikolojik olarak iyi durumda gençler daha motive olurlar ve daha etkin kişilik kazanırlar. Sorunlar karşısında daha güçlü, daha bilge olan kişi yere sağlam basar ve ülkeye faydalı bir genç olarak yetişir. Çocuklara ve gençlere, eğitimcilere gerek görsel sunum yaparak gerekse konuşarak yüreklere dokunmak çok özel duygu.  Bu durumun benim için manevi değeri çok yüksek."

 

 

Haber: Özlem Pekduraner

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ADANA haberleri
Arşiv Arama
- -